Ženy majú so svojou váhou vždy veľký problém.Je to niečo, čo je asi ich súčasťou. Keď ste žena, znamená to, že so sebou nemôžete byť spokojná ani vtedy, keď ste štíhla ako prútik. Ja som bola vždy štíhla a vždy som mala pocit, že vyzerám hrozne. A najhoršie, čo môže byť je, keď si o sebe štíhla žena myslí, že je tlstá. To si priam koleduje o to, aby naozaj začala priberať. To bol presne môj prípad. Ja som sa v priebehu pár týždňov zmenila na nepoznanie. Vyzerala som fakt otrasne. A to len preto, že som začala jesť.

dietní břicho

Všetci mi hovorili, že som štíhla, ale ja som im neverila. Až do momentu, kedy mi to prestali hovoriť. Uvedomila som si, že už nie som štíhla, a to ani zďaleka. Pre ženu je to skutočne ťažké. A pre mňa bolo tiež. Nemôžem ani spočítať noci, koľko ráz som plakala do vankúša. Nemohla som sa na seba ani pozrieť do zrkadla. Taká som bola nešťastná. Tak veľmi som chcela vyzerať dobre, ale jediné, čo som robila bolo to, že som sa priam donekonečna ľutovala. Až kým som neprišla na to, že s tým môžem niečo urobiť.

workout

Začala som s úpravou stravy a pokračovala som s tým,že som si kúpila účinné tabletky na chudnutie. Keďže som stratila chuť do jedla, nepotrebovala som sa prejedať. Musím povedať, že to nešlo tak hladko. Stále som stála na váhe a pozorovala, čo sa deje s mojimi kilami. Mala som pocit, že nič, tak som plakala. Ale nevzdávala som sa. To by bolo zlé. Vydržala som a prestala som sa stále stavať na váhu. Nechala som to tak. A zrazu mi začali ľudia na ulici hovoriť, že vyzerám dobre, že čo so sebou robím. A to ma motivovalo k tomu, aby som pokračovala. Začala som cvičiť a konečne sa cítim dobre vo svojom tele. Verte tomu, že to je ten najlepší pocit na celom svete. Som krásna. A viem o tom. Pretože sa tak jednoducho cítim, tak to musí byť pravda. Pamätajte si na to aj vy.