Typický Valentín
Taký sviatok svätého Valentína je stvorený na to, aby sme rozdávali lásku kde sa len dá. Snažíme sa vynaložiť čo najviac síl aby sme toho druhého prekvapili a urobili šťastným. Je to jedna z možností ako preukázať tomu druhému, že vám na ňom skutočne záleží a preukazujete mu tým náklonnosť čo znamená, že máte k nemu blízko a cítite k nemu jeden nádherný cit akým je LÁSKA.Srdiečko z rúk.jpg
Čo znamená výraz seba láska?
Ak prijmete samých seba, tak skutočne máte všetko a môžete milovať toho kto vám chýba k dotvoreniu vás ako celok, ktorý nikto len tak nezlomí. V podstate je dôležité myslieť na lásku k sebe ako k osobe, ktorá bude potom schopná milovať ďalšiu osobu , aj keď bude v určitých veciach odlišná od vás. Len tak môžete milovať druhých ak prijmete samých seba. Spokojný život závisí od základu ako je seba láska.
Neberte všetko samozrejmosťou
Skúsme začať tým, že ste sa práve zobudili. Ležíte v postelí, tak sa skúste zamyslieť nad tým, že nič nie je samozrejmosťou. Pretože každý jeden deň vášho života je darom. Poďakujte sa zato, že žijete. Že sa vám v živote darí. Lebo vždy sa niečo môže stať. Možno dnes možno zajtra a možno o týždeň, mesiac, rok.. Takže buďte obozretný aj voči skutočnostiam, ktoré sa môžu stáť a nebudú patriť do tých príjemných.Sladká bomboniéra.jpg
Hlavne nemeňte seba !
Túto chybu často robíme, ale nie je správna. Prečo by sme sa mali zmeniť kôli niekomu? Je to naozaj hlúpe a detinské. Nikdy sa nemeňte kôli niekomu, pretože aj tak raz zistíte, že za to nestal. Musíte vedieť, že práve dokonalosť spočíva aj v nedostatkoch, ktoré má každý z nás. Prijmite seba samú takú aká ste a nič hlavne na sebe nemeňte. Pretože ten kto vás bude chcieť milovať, tak bude spokojný aj s nedostatkami, ktoré máte. Proste si povedzte ,,Som dokonalá taká, aká som“!
Myslíte si, že samochvála smrdí?
To vôbec nie je pravda! Je priam zdravé pochváliť sa za všetko čo sa vám podarí. Hlavne sa nezastavujte, ak sa vám niečo nevydarí. Dôležité je to, že pozitívne myslenie vás posunie iba ďalej.