Poštové služby využíva každý z nás, z času na čas sme nútení zájsť na poštu a poslať nejakú zásielku či už len v rámci Slovenska alebo aj do zahraničia. Vybrať obálku, ktorá by zodpovedala veľkosti posielaného tovaru a zároveň aby bola aj kvalitná, je dnes veľmi jednoduché. Na poštách predávajú obálky, ktoré týmto kritériám zodpovedajú.

two-adorable-girls-unpacking-things-new-apartment-sitting-floor-near-open-cartoon-boxes_74855-10436

Pod kvalitnou obálkou si predstavujeme takú, ktorá je vyrobená z materiálu, odolného voči poveternostným vplyvom či mechanickému poškodeniu, aby zabránila znehodnoteniu obsahu zásielky. Taký materiál existuje, je to plast. Skutočne dokáže posielaný tovar dostatočne ochrániť, obálky z plastu sú totiž vzduchotesné, neprepustia ani vlhkosť, prach či iné nečistoty, neznehodnotí ich ani slnečné žiarenie a odolávajú aj možnému mechanickému poškodeniu, ku ktorému môže dôjsť počas manipulácie prepravcom. Plastové obálky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, najčastejší je formát A4, každá je vybavená lepiacim pásikom, ktorý ju dostatočne uzatvorí, navyše existujú bublinkove obalky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk aj bublinkové plastové obálky, ktorých už v názve je uvedené, že na ich vnútornej strane je vlepená bublinková fólia. Jej funkciou je obsah obálky ešte viac chrániť pred nárazmi a tlakmi, ktoré by mohli krehkejší tovar poškodiť.

Plastové bublinkové obálky patria k tomu najlepšiemu, čo môžete pri posielaní zásielok využiť, sú spoľahlivé a k adresátovi sa dostane všetko tak ako má. Nepoškodí ich ani voda, ani prach, ani nešetrné zaobchádzanie pri manipulácii. Obálky s lepiacim pásikom sú jednorazové, ich opakované použitie nie je možné, no existujú aj obálky s posuvným jazdcom, a tie je možné otvárať a zatvárať opakovane.

9b9e52ac6d40b97defa914026a432508e6159d4f

Vybrať si môžete z ponuky obálok, ktorá obsahuje:

-biele obálky s lepiacim pásikom

-čierne matné obálky s lepiacim pásikom

-s holografickou povrchovou úpravou s lepiacim pásikom

-s holografickou povrchovou úpravou s posuvným jazdcom

Predajcovia ponúkajú balenia, v ktorých je 10 a 100 kusov, zákazník má na výber, koľko ich spotrebuje, no väčšie balenia sú vždy finančne výhodnejšie.